O nás

Informace o firmě

Firma N-zábradlí podniká v oblasti zakázkové výroby již několik let.

Po tuto dobu jsme realizovali spoustu zakázek jak pro velké stavební firmy, tak i pro soukromé osoby. Prvotní zaměření firmy na výrobu zábradlí se rychle rozrostlo i na komplexní výrobu schodišť. Zabýváme se také výrobou komponentů pro firmy podobného zaměření jako my. Zpracováváme nerez, ocel, hliníkové slitiny a další materiály, které doplňujeme sklem, dřevem, plasty atd.

Mezi naše produkty patří nerezové zábradlí, ocelové zábradlí, dřevěné a skleněné zábradlí…. V rámci schodišť jde o samonosné schodiště či obklad betonu s rozdělením na dřevěné schody, ocelové schody, interiérové schody, venkovní zinkované schodiště s nášlapy z pororoštů či dřeva.

Schody i zábradlí jsou v interiéru jedním z nejdůležitějších prvků. A to jak funkčně, tak i esteticky. Proto jsou naše výrobky nejen 100% funkční a bezpečné, ale i designově zajímavé. A tak jako ve všech oborech lidské činnosti jsou různé požadavky i nároky, tak i my jsme schopni kromě tradičních výrobků a klasických možností poskytnout i nadstandardní a atypická řešení. Nebojte se být jedineční, rádi Vám vyjdeme vstříc.

Image

Našim hlavním cílem je spokojený zákazník, který vždy dostane detailní dílenské zpracování a to za co nejnižší náklady ovšem vždy z důrazem na kvalitu. Snažíme se splnit představy a předčit očekávání.

Samozřejmostí je pro nás plný servis. Od základního poradenství a konzultace jaký konkrétní typ schodiště bude pro Vaše požadavky nejvhodnější, přes vypracování cenové nabídky až k zaměření a finální montáži schodiště.

Naše firma nepatří mezi největší na trhu a právě proto si můžeme dovolit osobní přístup a nejnižší náklady. Nebojte se nás oslovit, konzultace a cenové nabídky jsou samozřejmě zdarma.