Slide background

N-zábradlí

Moderní a čistý
vzhled

schodiště s nerezovými prvky a čirým bezpečnostním sklem

Slide background

N-zábradlí

Nerez a dřevo

Masivní nášlapy s nerezovým zábradlím a dřevným madlem. Kombinace moderního a klasického stylu v souladu s interiérem.

Slide background

N-zábradlí

Nerez, dřevo, sklo

Kombinace často používaných materiálu. Moderní vzhled připomínající tradiční a současný design současně.

O nás

N-zábradlí
VÝROBA SCHODIŠŤ A ZÁBRADLÍ

Firma N-zábradlí podniká v oblasti zakázkové výroby již několik let.

Po tuto dobu jsme realizovali spoustu zakázek jak pro velké stavební firmy, tak i pro soukromé osoby. Prvotní zaměření firmy na výrobu zábradlí se rychle rozrostlo i na komplexní výrobu schodišť. Zabýváme se také výrobou komponentů pro firmy podobného zaměření jako my. Zpracováváme nerez, ocel, hliníkové slitiny a další materiály, které doplňujeme sklem, dřevem, plasty atd.

Mezi naše produkty patří nerezové zábradlí, ocelové zábradlí, dřevěné a skleněné zábradlí…. V rámci schodišť jde o samonosné schodiště či obklad betonu s rozdělením na dřevěné schody, ocelové schody, interiérové schody, venkovní zinkované schodiště s nášlapy z pororoštů či dřeva.

Pro váš domov

detailní dílenské zpracování

Návrh a zaměření

včetně cenové nabídky ZDARMA

Image
Image

01

Schodiště

Schody by měly být funkčním a především designovým prvkem vašeho interiéru. Schodiště jsou podstatným doplňkem vašeho bydlení, proto je potřeba věnovat pozornost jejich návrhu a vzhledu tak , aby zapadly do celého konceptu vašeho interiéru.

02

Zábradlí

Nedílnou součástí schodišť a galerií bývá zábradlí. Při jeho návrhu zohledňujeme kompletní vzhled interiéru a přizpůsobujeme tomu samotný design a provedení zábradlí. Od nerezového zábradlí až po dřevěné zábradlí, skleněné zábradlí a ocelové zábradlí. Jednotlivé prvky zábradlí ladíme do odstínů podlah, interiérů, … tak, aby v daném prostoru plně zapadly a to díky technologiím jako lakování, moření, zinkování, komaxit, ….

Image
Image

03

Hliníkové ploty a brány

Součástí vašeho bydlení bývá oplocení pozemku společně s brankou či bránou. Nabízíme moderní hliníkové ploty a branky v bezúdržbovém provedení a prvotřídním zpracováním. Ploty jsou lakovány práškovým lakováním a díky tomu jsme schopni ploty a brány vyrábět v jakékoliv požadované barvě.

04

Ostatní výrobky

Díky našim plně zařízeným dílnám na zpracování oceli, nerezi, hliníku, dřeva, … jsme schopni nabídnout i jiné výrobky spojené s dodávkou některých našich výrobků. Od svářečských prací, montáží s dopravou až po individuální výrobu. Například vchodové stříšky, protihlukové stěny, vrata, brány, nábytek, …

Image

Novinky

Poslední naše novinky ...

Rozšíření produktů o hliníkové ploty a brány

Na základě požadavků od našich klientů jsme se rozhodli rozšířit náš sortiment výrobků o hliníkové ploty, branky, brány, ….

Zakoupení budovy a rozšíření výroby

Díky narůstajícímu množství zakázek jsme zakoupili sousední budovu a rozhodli se rozšířit dílny o truhlářskou výrobu a dílnu na zpracování nerezi. Díky tomu jsme se stali plně s

Zakoupení kovoobráběcích strojů

Zahájení kovoobráběcí dílny na výrobu nerezových a ocelových komponentů zábradlí

Precizní
zpracování
pro každého

Našim hlavním cílem je spokojený zákazník, který vždy dostane detailní dílenské zpracování a to za co nejnižší náklady ovšem vždy z důrazem na kvalitu. Snažíme se splnit představy a předčit očekávání.

0
Spokojených zákazníků
0
Dokončených projektů
0
dnů práce